Отборът на Ал Насър победи с класическото 3:0 състава на Ал Ахдуд

...

Роналдо с два гола при нова победа на Ал Насър

Отборът на Ал Насър победи с класическото 3:0 състава на Ал Ахдуд в среща от 14-ия кръг на СПЛ на Саудитска Арабия. Два гола за триумфа на домакините означи Кристиано Роналдо. След тази победа Ал Насър се намира само на точка зад водача Ал Хилал.

Въпреки сериозния резултат триумфът не пристигна елементарно за домакините. Сами Ал Нажей откри рано в 13-та минута, само че по-късно двата тима заиграха равностойно и много дълго време срещата стоеше с неуточнен излаз.

Така се стигна до последния четвърт час на срещата, когато огромната звезда на Ал Насър - Кристиано Роналдо изригна с два гола. Първият означи в 77-ата минута, а вторият напълно скоро в 80-ата минута.

Това бе пета поредна победа за Ал -Насър, като тимът стои решително в борбата за купата. От своя страна Ал Ахдуд записа четвърта загуба в последните си пет мача и по всичко проличава, че ще има огромни проблеми в битката за оцеляване.
 Роналдо с два фантастични гола и асистенция за Ал-Насър (видео)